Apie

Sveikasdumas.lt yra elektroninė parduotuvė, prekiaujanti vitamininiais inhaliatoriais. Šiuo metu siūlome įsigyti amerikietiškus VitaCig® produktus. Visi parduodami inhaliatoriai atitinka Europos Sąjungos saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus ir turi tą įrodančius sertifikatus!

Kas yra VitaCig®? Tai išskirtinis aromaterapinis įrenginys užpildytas vitaminizuotu skysčiu ir praturtintas natūraliais aliejais. Sukurtas remiantis žiniomis ir per amžius sukaupta vaistažolių terapijos teikiama nauda gerai savijautai – subalansuota emocine, psichologine ir fizine energija. Kiekvienas VitaCig® įrenginys – tai skonio ir geros nuotaikos užtaisas visai dienai. Leiskite sau pajusti savo emocijas su VitaCig® deriniu! VitaCig® aromaterapinis įrenginys yra visiškai saugus naudoti, nes jis savo sudėtyje neturi jokių kenksmingų  medžiagų. Visi VitaCig® aromatiniai inhaliatoriai savo sudėtyje neturi nikotino, tabako, dervų ar kitų kenksmingų medžiagų.

Kokių prekių čia rasite? S-linijos VitaCig® yra skirti sužadinti jūsų pojūčius, padeda nuraminti įtemptą dieną ar suteikti energijos, kai jos labiausiai reikia! Na, o kas yra visiški klasikos mėgėjai, VitaCig® turi paruošę klasikinę inhaliatorių liniją, kur gaivūs ir persipinantys skoniai nuneš jus į saulėtas vasaros dienas!

Kas yra ponas Eskaliburas? VitaCig® ekskaliburas – tiems, kas įsimylėjo VitaCig® klasikinius ir S-linijos inhaliatorius. Tai yra su USB jungtimi pakraunamas rinkinys su kapsulių sistema (mėtų ir uogų, įtraukta į rinkinį). Tiesiog įdėkite patinkančią kapsulę į pilnai pakrautą Ekskaliburą, įsukite, priveržkite ir mėgaukites akimirka – įkvėpkite, palaikykite burnoje ir iškvėpkite per nosį.